تصویر درس مستندات و فیلم اتوماسیون
گلرنگ سیستم
License enrolment
اتوماسیون اداری به کاربرد فناوری برای اجرای خودکار وظایف اداری به منظور بهبود کارایی، افزایش دقت، و کاهش زمان و هزینه می‌پردازد. این فرآیند شامل تحلیل فرآیندها، انتخاب فناوری، اجرای پروژه، و آموزش کارکنان است.
تصویر درس آموزش سامانه پیپل
گلرنگ سیستم
سامانه پیپل یک پلتفرم آنلاین است که به افراد این امکان را می‌دهد تا به دنبال فرصت‌های استخدام و کاریابی بگردند. در این سامانه، شرکت‌ها می‌توانند شغل‌های خود را آگهی کنند و افراد می‌توانند رزومه‌های خود را برای ارسال به آگهی‌ها ثبت کنند. این سامانه معمولاً اطلاعات مربوط به شغل، نیازمندی‌های شغلی، مهارت‌ها و تحصیلات مورد نیاز را برای هر فرصت شغلی ارائه می‌دهد. از این طریق، ارتباط بین جویندگان کار و کسب‌وکارها را تسهیل می‌کند.
تصویر درس دوره صدای همکار و درگاه کارکنان
گلرنگ سیستم
License enrolment
به همت کمیته عالی منابع انسانی و گلرنگ سیستم، سامانۀصدای همکار در گروه صنعتی گلرنگ با هدف زمینه‌سازی ایجاد ارتباط نزدیک و مستقیم همکاران محترم خانواده گروه صنعتی گلرنگ با مدیران ارشد شرکت‌ها و گروه آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی گلرنگ سیستم، سامانۀ صدای همکار با هدف زمینه‌سازی ایجاد ارتباط نزدیک و مستقیم همکاران محترم خانواده گروه صنعتی گلرنگ با مدیران ارشد شرکت‌ها و گروه آغاز به کار کرد. یکی از دغدغه‌های همیشگی مدیران ارشد گروه، ایجاد ارتباط نزدیک، شفاف و بی‌واسطه با کارکنان و اطمینان از رسیدگی کامل به مسائل و مشکلات ایشان بوده است. در این راستا و برای تحقق این هدف پیرو دستور کمیته عالی منابع انسانی، شرکت گلرنگ‌ سیستم اقدام به طراحی و راه‌اندازی سیستم "صدای همکار" کرده است. این راهکار، علاوه بر حفظ شأن و کرامت انسانی همکاران، زمینۀ ارتباط نزدیک و مستقیم آنان را با مدیران ارشد سازمان فراهم می‌کند.
تصویر درس اپلیکیشن گلرنگ من
گلرنگ سیستم
License enrolment
اپلیکیشن گلرنگ من در این اپلیکیشن شما میتوانید آخرین اخبار و اطلاعیه ها و همینطور رویداد های کاری خود را مشاهده کنید و از سامانه ثبت تردد و ثبت غذای روزانه بهره مند گردید